Úklidová technika

Úklidové a čisticí stroje, vysavače a další výběrová technika

Úklidové stroje Kaivac

Úklidové stroje Kaivac se vyznačují kvalitou, ekologičností, ale také možným kombinováním příslušenství, neuvěřitelným sacím výkonem a jednoduchou údržbou. Pořizovací cena je oproti konkurenci o desítky procent nižší. Podívejte se, jaké stroje od americké značky Kaivac nabízíme a porovnejte.

Čisticí stroje Motorscrubber

Čisticí stroje MotorScrubber jsou vhodné do těžko přístupných, tam, kde není možné použít velkou úklidovou techniku. Představují jednokotoučové kartáče na čištění tvrdých povrchů a dezinfekční zařízení určené pro likvidací virů, jako je např. SARS-CoV-2 (Covid-19).

Nástroj na čištění eskalátorů REN

Super efektivní americký nástroj REN pro rychlé čištění eskalátorů, travelátorů a jiných druhů pojízdných schodů, chodníků a nákladních pásů. S nástrojem se pracuje velmi rychle a jednoduše, je lehký a přenosný. Při čištění není nutné zastavovat eskalátor!

Nástroj na čištění eskalátorů REN

Průmyslové vysavače Sprintus

Spolehlivé a vysoce výkonné průmyslové vysavače kvalitní německé značky Sprintus pro profesionální použití jsou ideálním řešením pro všechny druhy provozů, kde jsou koberce nebo jiné čalouněné materiály a povrchy, jako jsou sedačky, pohovky, matrace apod.

Technika na čištění oken AquaQlean

Profesionální, bezpečné a unikátně promyšlené řešení čištění oken vodou bez obsahu minerálů – demineralizovanou vodou. Tento přístroj od holandské značky AquaQlean je určený též pro čištění solární panelů, hal, ateliérů, bazénů, střech a fasád budov.

Napište nám ještě dnes

7 + 10 =

Kontakt

Americká 2452/14
Cheb, 350 02
+420 354 435 130
dewolf@dewolf.cz

Share This