Fendona 6 SC (pyretroidní insekticid) proti švábům a jinému hmyzu

1.124  bez DPH
1.360  vč DPH

Fendona 6 SC je pyretroidní insekticid proti lezoucímu a létajícímu hmyzu jako jsou švábi, mravenci, štěnice, blechy a moli. Přípravek je určen pro profesionální použit. Zanechává vysoký obsah reziduí a má nízkou toxicitu pro člověka a domácí zvířata. Dodává se ve formě vodou ředitelného suspenzního koncentrátu, který je určen pro postřik.

 !!! POZOR DŮLEŽITÉ !!! Bez IČ platného pro DDD služby vám přípravek nebude prodán. 

 

Popis

Je vhodný pro domácnosti, veřejné budovy včetně nemocnic, hotelů, restaurací, kuchyní a pro průmyslové podniky včetně potravinářských závodů. V trvale obývaných prostorách lze přípravek použít jen jako bariéra u vstupních otvorů, lokálně nebo do prasklin a štěrbin. Přípravek lze také použít v drůbežárnách proti červeným roztočům a moučným červům. Účinná látka: Alfa-cypermethrin 60 g/l (pyretroid). Objem: 500 ml.

Dávkování:

Normální poměr ředění:
Slouží k běžnému ošetření proti lezoucímu a létajícímu hmyzu; použijte 25 ml přípravku na 5 litrů vody a aplikujte 1 litr rozředěného přípravku na 20 m2 povrchu.

Speciální poměr ředění:
Používá se tam, kde je třeba provést silné dodatečné ošetření nebo kde jsou povrchy znečištěné nebo vysoce absorpční; použijte 50 ml přípravku na 5 litrů vody a aplikujte 1 litr rozředěného přípravku na 20 m2 povrchu.