K-Othrine 25 SC (postřikový koncentrát) proti klíšťatům, lezoucímu a létajícímu hmyzu

2.310  bez DPH
2.795  vč DPH

K-Othrine 25 SC je širokospektrální pyretroidní suspenzní postřikový koncentrát – insekticid pro profesionální použití proti lezoucímu i létajícímu hmyzu, jako jsou švábi, mravenci, štěnice, blechy, moli, vosy, cvrčci a skladištní škůdci – roztoči, rusi, pisivky, červotoči, pilousi, potemníci a další.

 !!! POZOR DŮLEŽITÉ !!! Bez IČ platného pro DDD služby vám přípravek nebude prodán. 

 

Popis

K-Othrine 25 SC je vhodný pro použití v domácnostech, veřejných budovách, nemocnicích, hotelech, restauracích, kuchyních a průmyslových podnicích včetně potravinářských závodů. Přípravek se ředí vodou a aplikuje se pomocí postřikovače. Ředění se provádí v poměru 10 ml / 1 l vody, což stačí na ošetření zhruba 20 m2 plochy. Účinná látka: Deltamethrin (Pyretroid) 25 g / 1 l. Objem: 1000 ml.

Proti švábům se provádí postřik kolem vstupních otvorů do místnosti (okna, dveře), ale také okolo rozvodů vody a topení, zdí, výlevek, lednic a mrazáků. Proti blechám se provádí ošetření podlahy nebo koberce v celé ploše, ale také na místech, kde se zdržují domácí zvířata. Proti štěnicím je vhodné přípravek aplikovat přímo do konstrukce nábytku a postelí, ale také za obrazy a jiná místa, která slouží štěnicím jako úkryt. Proti klíšťatům a sametkám podzimním lze tento přípravek použít též velmi úspěšně, a to postřikem ve dvou na sebe kolmých směrech na pozemku či zahradě v období od dubna do června. Taková aplikace (postřik) sníží výskyt klíšťat až o 97 % a to až do doby než se vyrojí další generace, tzn. zhruba do poloviny září.

Dávkování: savé podklady – 5 ml na 1 l vody, dávka 100 ml přípravku na 1 m2, nesavé podklady – 10 ml na 1 l vody, dávka 50 ml přípravku na 1 m2.