• Americká 2452/14, 350 02 Cheb - Sídlo firmy na mapě - Dokumenty ke stažení

  Po - Pá: 8:00 - 16:00

 • Provozní doba

  dewolf@dewolf.cz

 • Napište

  +420 354 435 130

 • Zavolejte

  Hledáte originální dárek? Věnujte čisticí koberec nebo rohožku s logem firmy

  21 února, 2018 Blog 0 thoughts on “Hledáte originální dárek? Věnujte čisticí koberec nebo rohožku s logem firmy”
  Originální dárek? Rohož s logem firmy
  Rohož s logem firmy a nápisem
  Rohožka s logem firmy
  Rohož s vlastním designem
  Čisticí koberec s logem firmy
  Rohožka s erbem firmy
  Logová rohožka

  Tápete nad originálním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo výročí pro muže či ženu? Pokud už vám došly nápady, jeden bychom pro vás měli. Věnujte jako dárek čisticí koberec nebo rohožku s vlastním jménem, nápisem nebo logem firmy. Grafické možnosti a barvy jsou velmi široké.

  Originální dárek pro kohokoliv

  Rohožka s logem firmy je skvělý dárek, který potěší opravdu každého. Je to totiž jedinečný dárek, který v běžném obchodě nekoupíte. Hodí se nejen pro majitele či majitelku firmy, ale vlastně pro kohokoliv, komu chcete udělat radost. Lze ji použít jak v interiéru, jako vstupní textilní rohož, tak v exteriéru, jako vchodová rohož. Radost můžete udělat klidně i dítěti, kterému do dětského pokojíčku položíte rohož s jeho jménem nebo jeho oblíbenou filmovou či pohádkovou postavou.

  Možnosti tisku na rohož

  Na čisticí koberec či rohožku lze vytisknout téměř cokoliv a v jakékoliv barvě. Potisk se totiž vytváří pomocí Jet-Print technologie. Můžete tak nechat vytisknout například:

  • logo firmy
  • znak nebo erb
  • jméno
  • slogan
  • nápis
  • obrázek

   

  Materiál rohože

  Čisticí rohož s vlastním potiskem je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu (HTN – High Twist Nylon), což je 100% polyamid. Zespodu je nitrilová gumová podložka, která má protiskluzový efekt.

  Jak objednat dárek?

  S návrhem vašeho originálního dárku vám samozřejmě pomůžeme. Stačí, když si vyberete ze 44 barev rohoží, pošlete nám motiv, který na ní chcete vytisknout, a my už se postaráme o vše ostatní. Termíny dodání, možnosti údržby a velikosti se dočtete na stránce Rohože s logem, vlastním nápisem nebo jménem.

  No comments yet. You should be kind and add one!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.This is a required field!

  <small>You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:<br> <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  twenty − 11 =

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Copyright © 1991 - 2019 de Wolf GROUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Přebírání, kopírování a jiné používání obsahu je dovoleno pouze se souhlasem. Realizace a správa webu Digito.cz.