Deratizace - hubení hlodavců

Zbavíme vás myší, potkanů a jiných škodných hlodavců

Váš diskrétní deratizátor

Máte problém s hlodavci, jako jsou myši nebo potkani? Trápí vás jejich nepříjemná okupace ve vašem domě? My vás jich zbavíme, a to velmi rychle, diskrétně a za rozumnou cenu. Pomocí deratizace provedeme likvidaci všech těchto i jiných škůdců, kteří vám den co den hrozí svými nemocemi. Současně provedeme také úklid všech znečištěných prostor. Deratizaci provádíme dle metodiky ochranné deratizace a v souladu s uplatněním pro systém HACCP v potravinářských provozech.

Deratizační služby

 • jednorázová nebo pravidelná deratizace dle plánu
 • monitoring výskytu škůdců
 • deratizace hlodavců
 • hubení myší a potkanů
 • kontrola účinnosti deratizace
 • odborné poradenství zkušeným deratizátorem

 

Deratizujeme domácnosti i firmy

 • zemědělské a potravinářské firmy
 • farmaceutická a zdravotnická zařízení
 • restaurace, ubytovny a gastronomické podniky
 • byty, domy a jiné soukromé objekty
 • haly, sklady a jiné průmyslové prostory
 • veřejné budovy a objekty státní správy

Rychlost

Je-li stav zamoření hlodavci kritický, zajistíme jejich likvidaci v co nejkratší době.

Diskrétnost

Respektujeme vaše soukromí, proto jsou jakékoliv deratizační zásahy zcela diskrétní.

Prevence

Největších úspěchů při hubení dosahujeme pravidelnou deratizací a úklidem.

Monitoring

Pravidelný monitoring odhalí přítomnost hlodavců dříve, než se přemnoží a způsobí škody.

Komplexní integrovaný systém ochrany proti škůdcům

Deratizace je ucelený souhrn činností, které vedou k likvidaci nebo omezení výskytu škodlivých hlodavců, kteří znečišťují prostředí, znehodnocují potraviny a přenášejí na člověka závažné onemocnění.

Při deratizaci je důležité, aby byli hlodavci nejen vyhubeni, ale aby bylo zabezpečeno také jejich další pronikání do objektů. Tomu lze předejít zejména kontinuální represivní deratizací, pravidelným úklidem a dodržováním hygienických standardů. S tím vám poradí náš deratizátor.

Poskytujeme komplexní systém integrované ochrany proti hlodavcům, který zahrnuje pravidelné sledování stavu, hubení, opětovné sledování, evidenci a HACCP. Mezi příbuzné služby deratizace, které spadají do komplexních služeb DDD, patří také dezinfekce a dezinsekce.

Deratizaci provádí naši deratizátoři dle požadavků, které stanovuje Zákon č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví. Používají pouze biocidní přípravky, které odpovídají Zákonu č. 120/2002 Sb. o podmínkách uvádění biocidních přípravků a účinných látek na trh, a nejsou v rozporu se Zákonem č. 246/1992 Sb. České národní rady na ochranu zvířat proti týrání.

Bezpečnostní listy k DDD přípravkům

Pokud kupujete v našem obchodě biocidní a insekticidní přípravky pro DDD, můžete si zde stáhnout bezpečnostní listy, které jsou pravidelně aktualizovány a jsou v souladu s Nařízením 1907/2006/ES ve znění pozdějších předpisů.

Napište nám ještě dnes

14 + 14 =

Kontakt

Americká 2452/14
Cheb, 350 02
+420 354 435 130
dewolf@dewolf.cz

ZMĚNA PROVOZOVNY POHŘEBNÍ SLUŽBY

Od 1. září 2022 bude pohřební služba de Wolf GROUP s. r. o. přemístěna z původní adresy ulice Mánesova 26, Cheb na adresu Americká 14, Cheb, naproti prodejně NORMA, směr sídliště Skalka. Ostatní kontaktní údaje zůstávají neměnné.

You have Successfully Subscribed!

Share This