Zakázkové rohože a čisticí zóny na míru

Potřebujete instalovat čisticí rohože na neobvyklé místo, kam se standardní nevejdou? Pro nás to není nic složitého. Jsme odborníci na zakázkové čisticí rohože a dokážeme vám je zpracovat zcela na míru dle vašich požadavků a přání. Poradíme vám při výběru vhodných rohoží, doporučíme a zároveň připravíme čisticí zóny, které jsou nejúčinnějším způsobem, jak předejít vnášení nečistot do objektu. S rohožemi na míru a zakázkovou pokládkou čisticích zón máme více jak 20 let zkušeností, takže se můžete spolehnout na kvalitně odvedenou práci a záruku spokojenosti.

Jaké rohože na míru nabízíme

Naši technici se pohybují v mnoha různých firmách a prostředích, kde instalují rohože na zakázku už desítky let. Velmi dobře znají požadavky klientů, ale zejména pak vědí, co funguje a co ne. Rádi vám poradí a doporučí to nejlepší.

Proti únavové a ergonomické rohože pro průmysl

V naší nabídce naleznete řadu vysoce kvalitních ergonomických rohoží, které mají proti únavové vlastnosti, jsou antistatické či protiskluzové a dokáží ulevit tělu při celodenní zátěži. Jsou vhodné zejména do pracovního prostředí, kde dochází k dlouhodobému stání.

Roštové – profilové rohože na zakázku

Roštové nebo také profilové rohože se nejčastěji používá při vstupu do nákupních center, kancelářských komplexů, úřadů a jiných veřejných objektů. Tyto rohože se umísťují do speciálních roštů nebo je možné je zapustit do předem připravených profilů.

Čisticí zóny a systémy na míru

Chcete eliminovat co největší množství nečistot, které se neustále vnášení dovnitř objektu? Pak vám doporučujeme čisticí zóny na míru. Díky nim dokážete velmi efektivně zvýšit hygienické podmínky a zároveň snížit náklady na úklidové služby.

Zakázkové rohože s firemním logem

Toužíte po tom mít čisticí rohožku s vlastním firemním logem, nápisem nebo jménem? Žádný problém. Zpracujeme vám ji na zakázku dle vašich požadavků a přání. Stačí když nám dodáte grafické podklady – například vaše firemní logo.

Postup instalace zakázkových rohoží

Vyslechneme vaše požadavky a ujasníme si, co konkrétně potřebujete. Zmapujeme terén objektu, ve kterém se budou rohože na míru pokládat, tzn. že ověříme frekvenci používání a vytížení, klimatické podmínky, účel použití, čisticí schopnost rohoží, ale také, aby vše odpovídalo bezpečnosti práce.

Vyměříme prostor a vyhodnotíme složitost pokládky čisticích rohoží. Navrhneme ideální řešení a zpracujeme cenovou nabídku. Přijedeme na konkrétní místo instalace, kde bude docházet k řezání rohoží, případně zapouštění přímo do profilů. Nazávěr pečlivě uklidíme a seznámíme vás s údržbou.

Napište nám ještě dnes

3 + 14 =

Kontakt

Americká 2452/14
Cheb, 350 02
+420 354 435 130
dewolf@dewolf.cz

Share This