Dezinfekce objektů a povrchů

Zbavíme vaše prostory nebezpečných mikroorganizmů, bakterií a virů
COVID-19 READY!

Dezinfikování prostor a povrchů

Potřebujete se zbavit plísně, hub, kvasinek, bakterií nebo jiných choroboplodných mikroorganizmů? My vás těchto nehostinných škůdců, kteří jsou nositelem nebezpečných nemocí, rychle a diskrétně zbavíme. Provedeme ve vašem objektu hloubkovou dezinfekci všech ploch a povrchů. Prostřednictvím fyzikálních, chemických nebo dokonce kombinovaných technologií zlikvidujeme nebo alespoň potlačíme výskyt mikroorganizmů a bakterií. V rámci dezinfekce provedeme také úklid všech znečištěných prostor. Služby poskytujeme v souladu s uplatněním systému HACCP v potravinářských a jiných provozech..

Dezinfekční služby

 • pravidelná nebo jednorázová dezinfekce povrchů
 • definování zdroje plísně a následná likvidace
 • likvidace kvasinek a různých druhů řas
 • likvidace mikroorganizmů v místech infekčních onemocnění
 • dezinfekce po pozůstalosti

 

Provádíme dezinfekci domácností i firem

 • zemědělský a potravinářský průmysl
 • zdravotnictví a asanační provozy
 • gastronomie a ubytovací provozy
 • prostředky hromadné dopravy
 • bazény a aquaparky
 • byty, domy a jiné soukromé objekty
 • haly a skladovací prostory
 • komunální sféra a státní správa

Plošná dezinfekce prostor proti šíření COVID-19

V souvislosti s aktuální pandemií a v rámci preventivních opatření kvůli šíření koronaviru SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění COVID-19, poskytujeme plošné dezinfikování prostor a povrchů pro všechny druhy objektů a provozoven. Dezinfekce je nejúčinnější způsob, jak zničit jakékoliv viry, bakterie, plísně a houby.

Pro dezinfekci prostor používáme technologii STORM ™ od anglického výrobce MotorScrubber. Tento přístroj byl navržen speciálně pro rychlou a cílenou dezinfekci běžných kontaktních bodů a povrchů.  Je přímo určen pro boj proti koronavirům.

STORM cíleně a bez rizika rozstřikuje pomocí vysokorychlostní trysky o velikosti 68 mikronů vrstvu dezinfekčního prostředku na cílený povrch. Díky tomu provádíme velmi efektivní dezinfekci!

Získejte plaketu COVID-19 FREE

Ujistěte své zákazníky, zaměstnance nebo obchodní partnery o tom, že ve vašich prostorech jsou pravidelně dezinfikovány všechny často dotýkané povrchy a že je chráníte před onemocněním COVID-19.

Už žádné plísně, houby, viry ani bakterie

Rychlost

Pokud máte akutní problém, zajistíme deratizaci v co nejkratší době.

Diskrétnost

Respektujeme vaše soukromí. Jakýkoliv dezinfekční zásah je proto diskrétní.

Prevence

Abychom dosáhli 100% výsledků, budeme vám prostory dezinfikovat pravidelně.

Monitoring

Pravidelný dohled a kontroly odhalí přítomnost škůdců dříve, než se přemnoží.

Komplexní integrovaný systém ochrany proti mikrobům

Dezinfekce je komplexní souhrn činností, jejichž cílem je likvidace nebo alespoň maximální omezení výskytu škodlivých mikroorganizmů, bakterií a patogenních mikrobů, které mohou být pro člověka zdrojem velmi nebezpečných infekčních nemocí.

V oblasti dezinfekce hraje velmi důležitou roli také prevence. To znamená, že dezinfekci je nutné provádět i v místech, kde se zrovna infekční onemocnění nevyskytuje. Jen pravidelným úklidem a dodržováním hygienických standardů lze dosáhnout 100% výsledku.

Poskytujeme ucelený systém integrované ochrany proti choroboplodným mikroorganizmům a patogenním mikrobům. Tento systém ochrany zahrnuje analýzu stavu a následný proces dezinfekce, jejíž postup je stanoven na základě předchozího rozboru. Mezi příbuzné služby, které spadají do komplexních služeb DDD, patří také deratizace a dezinsekce.

Dezinfekci provádíme dle požadavků, které jsou stanoveny v Zákoně č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví. Používáme pouze biocidní přípravky, které odpovídají Zákonu č. 120/2002 Sb. o podmínkách uvádění biocidních přípravků a účinných látek na trh.

Bezpečnostní listy k DDD přípravkům

Pokud kupujete v našem obchodě biocidní a insekticidní přípravky pro DDD, můžete si zde stáhnout bezpečnostní listy, které jsou pravidelně aktualizovány a jsou v souladu s Nařízením 1907/2006/ES ve znění pozdějších předpisů.

Napište nám ještě dnes

1 + 7 =

Kontakt

Americká 2452/14
Cheb, 350 02
+420 354 435 130
dewolf@dewolf.cz

Share This