Rohože, rohožky a čisticí zóny

Rohože a čisticí zóny eliminují až 90 % nečistot ještě před vstupem

Plastové 

Gumové 

Textilní

Kovové 

Průmyslové

Logové

Na míru

Pronájem a praní

Nabídka rohoží a čisticích zón

Jsme jedním z největších distributorů rohoží a čisticích zón pro střední a východní Evropu. Za více jak 25 let zkušeností máme vytříbený sortiment a našim zákazníkům tak dokážeme poskytnout vysoce kvalitní a ergonomické rohože do jakéhokoliv prostředí a pro jakékoliv použití. Máme vlastní sklad v Chebu a rozvážíme po celé České a Slovenské republice. V naší nabídce naleznete různé druhy rohoží a čisticích zón dle materiálu nebo použití. Mimo standardní plastové, gumové, textilní a kovové rohože s profilem máme také speciální průmyslové rohože s ergonomickými vlastnostmi. Dle vašich požadavků vám zpracujeme také rohože a čisticí zóny na míru nebo rohože s vlastním firemním logem či nápisem.

Plastové rohože

Plastové rohože jsou ideální do koupelen, bazénů, aquaparků, saun a všude tam, kde je vlhké nebo přímo mokré prostředí.

Gumové rohože

Gumové rohože se hodí především do vstupních prostorů. Jsou velmi odolné a hravě si poradí s bahnem, sněhem či menším kamením.

Textilní rohože

Textilní rohože se hodí zejména ke vchodovým dveřím. V kombinaci s gumovou rohoží jsou ideálním řešením dvouzónové čisticí zóny.

Kovové rohože

Kovové rohože nebo také rohožky s kovovým profilem (ocel, hliník, pozink) slouží jako první čisticí zóna a pokládají se před vstup do budovy.

Průmyslové rohože

Průmyslové rohože se vyznačují svými ergonomickými vlastnostmi – jsou protiskluzové, protiúnavové, olejivzdorné, antistatické a dezinfekční.

Rohože s logem

Chcete mít rohožku s vlastním firemním logem, nápisem nebo jménem? Ani to pro nás není žádný problém. Stačí nám poslat grafické podklady.

Rohože na míru

Máte specifické místo, kam se vám rohožka nevejde nebo nemůžete sehnat takovou, která by vám vyhovovala? Zpracujeme vám ji zcela na míru.

Pronájem a praní rohoží

Pronajměte si textilní rohože a nechte si je od nás pravidelně prát a dovážet. Ušetříte nejen peníze za nákup rohoží, ale také čas a starosti s jejich údržbou.

Orientační ceník

  • 60 x 90 cm – 107,- Kč / měsíc
  • 85 x 150 cm – 253,- Kč / měsíc
  • 115 x 180 cm – 396,- Kč / měsíc
  • 115 x 240 cm – 528,- Kč / měsíc

 

Napište nám ještě dnes

11 + 15 =

Kontakt

Americká 2452/14
Cheb, 350 02
+420 354 435 130
dewolf@dewolf.cz

Share This