Úklidová a deratizační firma

de Wolf GROUP

30 let praxe

v oblasti úklidu

45.000 m2

uklizených ploch měsíčně

280 lidí

kterým dáváme práci

Přes 250

spokojených zákazníků

Komplexnost, spolehlivost, odpovědnost

Naše společnost de Wolf GROUP s.r.o. patří mezi největší a nejkomplexnější úklidové firmy v Karlovarském a Plzeňském kraji. Máme více jak 30 let zkušeností a v současnosti zaměstnáváme okolo 280 lidí. Nabízíme úklidové služby jakéhokoliv rozsahu ať už se jedná o jednorázový úklid domácnosti nebo pravidelný úklid firem.

Pro případ škod způsobených naší prací jsme pojištěni na částku 15 000 000 Kč, proto nemusíte mít žádné obavy. Naši zaměstnanci jsou zkušení a navíc dobře proškoleni, což nám pomáhá minimalizovat riziko vzniku nehody na minimum.

Úklidové služby a DDD nejčastěji poskytujeme v Karlovarském kraji ve městech Cheb, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Sokolov, Karlovy Vary a dalších přilehlých lokalitách, ale také v Plzeňském kraji – Plzeň, Tachov, Domažlice, Klatovy, Rokycany atd.

Větší zakázky a speciální úklidy, jako je například odstraňování žvýkaček, čištění fasád a odstraňování graffiti, mytí oken a výloh, čištění eskalátorů, průmyslový úklid nebo úklid ve zdravotnictví, realizujeme na území celé České republiky. Pro více informací nás kontaktujte.

Certifikace a osvědčení

ISO 9001:2015 (de Wolf GROUP)
ISO14001:2015 (de Wolf GROUP)
Osvědčení o zapojení do systému (asekol)

Firmy, pro které uklízíme

Za více jak 30 let působnosti naší firmy v oblasti úklidových služeb, DDD a prodeje úklidových strojů a rohoží jsme nasbírali tisíce referencí. Zde uvádíme výběr těch nejzajímavějších. z celé České republiky.

“Firma de Wolf GROUP pro nás realizuje úklidové služby od roku 1999, plní požadavky k naší spokojenosti. Jednání se zástupci poskytovaných služeb je velice uspokojivé.”

Ing. František Jiřík

Vedoucí odboru nevýrobních služeb, Momentive Specialty Chemicals, a.s.

“S úklidovými službami společnosti de Wolf GROUP jsme naprosto spokojeni. Poskytované služby můžeme jednoznačně doporučit.”
Jakub Solař

Provozní ředitel, STEEL EFECT a.s.

“S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme od roku 2008 v oblasti úklidu našich výrobních i kancelářských prostor. S kvalitou služby i komunikací se zástupci společnosti jsme velmi spokojeni. Můžeme doporučit.”
Petr Lomnický

Vedení podniku, Heinz Glas Decor s.r.o.

“Úklidové práce od firmy de Wolf GROUP jsou prováděny k naší plné spokojenosti již od roku 1997. Spolupráce je velice flexibilní a komunikace s dispečerkou bezproblémová a maximálně vyhovující.”
MuDr. Stanislav Kos, CSc.

Ředitel léčebny, Léčebna TRN Janov

“Od roku 2005 poskytuje společnost de Wolf GROUP v našich objektech úklidové služby k naší spokojenosti i nad rámec smlouvy a v požadované kvalitě a rozsahu.”
Ing. Josef Ciglanský

Generální ředitel, Lázně Františkovy Lázně a.s.

„S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme k naší maximální spokojenosti již dlouhou řadu let. Je vždy zárukou spolehlivosti, vysoké kvality a nadstandardního pracovního výkonu. Nejenom z těchto důvodů budeme i do budoucna rádi využívat široké škály služeb, které nabízí.“
PhDr. Tomáš Dostál

Kastelán, Lázně Františkovy Lázně a.s.

Co máme za sebou

Historie naší úklidové firmy

^

1990

Začátek podnikatelské činnosti k datu 23. 10. 1990 jako fyzická osoba Štěpán de Wolf st. – dezinfekce, deratizace, dezinsekce.

^

1996

Transformace na firmu de Wolf 3xD s.r.o. – rozšíření o úklidové práce, malířství, natěračství a prodej rohoží.
^

2003

Změna názvu úklidové firmy na de Wolf s.r.o. – rozšíření činností o správu hřbitova a prodej úklidové techniky.
^

2010

Změna názvu úklidové firmy na de Wolf GROUP s.r.o. – rozšíření činnosti o prodej produktů ze Srí Lanky.
^

2013

Rozšíření produktového portfolia o světoznámou americkou značku úklidových strojů a technologií Kaivac.

^

2020

Rozšíření služeb o dezinfekci objektů a povrchů v souvislosti s bojem proti epidemii COVID-19 za pomocí speciálních zařízení MotorScrubber STORM.

Technologie, se kterými uklízíme

Napište nám ještě dnes

6 + 3 =

Kontakt

Americká 2452/14
Cheb, 350 02
+420 354 435 130
dewolf@dewolf.cz

Share This