Pronájem a praní textilních čisticích rohoží

Pronajměte si textilní rohože a nechte si je od nás pravidelně prát a dovážet. Ušetříte nejen peníze za nákup rohoží, ale také čas a starosti s jejich údržbou. Pronájem rohoží zahrnuje mimo samotného zapůjčení také komplexní a pravidelnou údržbu – praní a čištění dle předem domluvených časových intervalů. Rohože vám vždy dovezeme na vámi určené místo a vyměníme špinavé za čisté. 

Rohože zapůjčíme, dovezeme, vypereme a vrátíme zpět

Ceník pronájmu a praní

Všechny níže uvedené ceny jsou bez DPH. Cena je vždy za kompletní službu, tzn. za měsíční půjčení (pronájem) rohože dle uvedené velikosti, a to včetně dopravy, čištění a praní. Níže uvádíme čtyři nejčastější rozměry, nicméně lze pronajmout jakýkoliv rozměr dle vašich požadavků. Omezení: šíře rohožky může být maximálně 200 cm.

  • 60 x 90 cm – 145,- Kč / měsíc
  • 85 x 150 cm – 295,- Kč / měsíc
  • 115 x 180 cm – 396,- Kč / měsíc
  • 115 x 240 cm – 528,- Kč / měsíc

 

Praní firemních rohožek s logem

Pokud ještě nemáte svou firemní rohožku s vlastním nápisem nebo logem, můžeme vám ji vyrobit. Podívejte se na možnosti a naší nabídku logových rohoží. Pokud už rohožku s logem máte a potřebujete ji pravidelně prát, aby byla u vašeho vchodu stále čistá a reprezentativní, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře.

Na koho se obrátit

V případě, že máte zájem o pronájem a praní textilních rohoží, kontaktujte nás na telefonním čísle 737 234 006 (Jana Holá). Domluvíme s vámi pravidelnost výměny a praní, připravíme smlouvu o půjčení a v co nejkratším termínu vám rohože osobně přivezeme na vámi určené místo.

Služba je vhodná pro hotely, restaurace, kasína, diskotéky, firmy, kanceláře, obchody a nákupní centra, kina, zdravotnická zařízení, lázně apod. Pokud budete chtít, rádi vám nabídneme také komplexní úklidové služby nebo třeba čištění koberců a čalouněného nábytku.

Barvy pracích rohoží

V současnosti nabízíme pronájem pracích rohoží v devíti níže uvedených barvách: Black blue (černo-modrá), Black brown (černo-hnědá), Black cedar (černý cedr), Black mink (černý norek), Black pearl (černá perla), Black scarlet (černo-šarlatová), Black steel (černý kov), Granite (žulová), Midnight grey (půlnoční šedá).

Napište nám ještě dnes

3 + 3 =

Kontakt

Americká 2452/14
Cheb, 350 02
+420 354 435 130
dewolf@dewolf.cz

Share This