• Americká 2452/14, 350 02 Cheb - Sídlo firmy na mapě - Dokumenty ke stažení

  Po - Pá: 8:00 - 16:00

 • Provozní doba

  dewolf@dewolf.cz

 • Napište

  +420 354 435 130

 • Zavolejte

  Firemní blog de Wolf GROUP

     Chci novinky dostávat do e-mailu

  O čem píšeme

  Na našem firemním blogu pravidelně publikujeme odborné články, ale také tipy, rady a video návody na téma: úklid, čištění, deratizace, dezinfekce, dezinsekce, úklidová technika, rohože a čisticí zóny. Aby vám nic neuniklo, můžete se přihlásit k odběru nových článků, které vám pak budou chodit přímo na váš email. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Zapojte se

  Pokud byste chtěli přispět do našeho blogu, například vlastním odborným článkem, kontaktujte správce webu na email digito(a)digito.cz. Přispívat do našeho blogu můžete také prostřednictvím diskuzního formuláře, který naleznete ve spodní části každého článku.

  Z čeho vycházíme

  Všechny publikace na blogu vycházejí z našich letitých zkušeností a z volně dostupných informacích na internetu. Chcete-li nás podpořit, budeme moc rádi, když článek, který se vám líbí, budete sdílet na vašem webu nebo třeba na sociálních sítích a jiných diskuzních fórech, které se zabývají úklidem.

  Autorská práva

  Obsah celého našeho webu dewolf.cz je chráněn autorským právem. Kopírování a přebírání obsahu je povoleno pouze po předchozím písemném souhlasu naší společnosti. Sdílet naše články však můžete bez jakéhokoliv souhlasu.

  Copyright © 1991 - 2019 de Wolf GROUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Přebírání, kopírování a jiné používání obsahu je dovoleno pouze se souhlasem. Realizace a správa webu Digito.cz.