• Americká 2452/14, 350 02 Cheb - Sídlo firmy na mapě - Dokumenty ke stažení

  Po - Pá: 8:00 - 16:00

 • Provozní doba

  dewolf@dewolf.cz

 • Napište

  +420 354 435 130

 • Zavolejte

  OmniFlex™ AutoVac - mycí stroj na čištění tvrdých podlah

  OmniFlex™ AutoVac – mycí stroj na čištění tvrdých podlah

  14 února, 2017 Blog 1 thought on “OmniFlex™ AutoVac – mycí stroj na čištění tvrdých podlah”
  OmniFlex™ AutoVac - mycí stroj na čištění tvrdých podlah

  OmniFlex AutoVac je automatizovaný mycí stroj na čištění tvrdých podlah, který je několikrát rychlejší než klasické vytírání mopem s jedním zásadním rozdílem, a to tím, že naprosto dokonale odstraňuje všechny nečistoty z povrchu podlahy místo toho, aby je jen šířil kolem sebe, jako to dělá mop. A co je ještě působivější, oproti konkurenčním čisticím strojům, je OmniFlex AutoVac od firmy KaiVac za zlomek ceny. Nyní vám ukážeme, co tento revoluční mycí stroj dokáže.

  Vyberte si mezi kabelem a baterií

  KaiVac nabízí dvě verze mycího stroje OmniFlex AutoVac – s kabelem nebo baterií (akumulátorem). Obě verze jsou stejně výkonné. Bateriová verze se hodí spíše tam, kde je nutné zachovat klidné prostředí bez většího hluku. Typickým příkladem jsou nemocnice, operační sály, lázně, sanatoria, zdravotní ústavy a jiná zdravotnická zařízení. Akumulátor se nabíjí 5 hodin a v plném provozu vydrží 90 minut. Velkou výhodou je, že jeden stroj můžete mít v obou verzích – s kabelem i baterií. Pokud chcete přepnout z jednoho režimu do druhého, musíte vyměnit hlavu s motorem, což je možné udělat zcela uživatelsky bez nutnosti servisu.KaiVac OmniFlex AutoVac - bateriový box a kabelová hlava

  Využití mycího stroje OmniFlex AutoVac

  Podlahový stroj OmniFlex™ AutoVac od americké společnosti KaiVac přináší naprostou revoluci v úklidu a čistění podlah. Představuje opravdu rychlý a jednoduchý přístup k čisté a bezpečně vytřené podlaze. Díky své rychlosti je ideální pro mytí všech druhů tvrdých podlah. OmniFlex AutoVac je nejen rychlý a efektivní, ale není potřeba do něj investovat žádné další náklady nebo se zabývat jakýmikoliv složitostmi s jeho použitím. Co tedy vše tento mycí stroj na podlahy umí?

  OmniFlex AutoVac - mycí stroj na čištění tvrdých podlah

  Každý den čistí podlahy

  Zlomte konečně mop a začněte používat vysoce efektivní a účinný úklidový stroj řady AutoVac. Hodí se pro každodenní úklid chodeb, hal, tělocvičen, kaváren, stadionů, jídelen, skladů, sportovní center, škol, nemocnic, obchodů, bufetů, kancelářských budov, kuchyní, restaurací, hotelů apod.

  Vysává tekutiny

  AutoVac umožňuje rychlé a dokonalé odstranění jakýchkoliv tekutin, které unikly na podlahu. Když ho na ni pustíte, budu nejen skvěle čistá, ale také naprosto suchá. Díky tomu udržíte zaměstnance, ale i zákazníky v bezpečí před uklouznutím.

  Odstraňuje bahno

  OmniFlex AutoVac si hravě poradí i s těmi nejhoršími nečistotami, jako je voda, sůl, písek nebo bahno, které vznikají zejména při zimním a vlhkém počasí. Jeho bateriový systém a skvělá ovladatelnost vám dovolí s ním čistit podlahy klidně celý den.

  Dokonale čistí toalety

  Žádná podlaha v jakékoliv veřejné budově neobsahuje tolik nečistot a škodlivých bakterií, jako na toaletě. Sami asi víte, kolik lidí si na ně stěžuje. Jenže s AutoVacem je tomu během několika minut konec. Nyní konečně poznáte, co je to opravdu dokonalý úklid toalet.

  Zneškodňuje bakterie

  Díky zadnímu ventilu, který zajišťuje vypouštění čisté vody, můžete s mycím strojem AutoVac čistit podlahy také mokrou cestou. Pak už stačí jen vysát nečistoty pomocí vakuového systému, který je tak silný, že s sebou vezme i škodlivé bakterie a zanechá podlahu naprosto suchou.

  Poskytuje vysokou úroveň čistoty

  Velmi přesný tok vody, který se dostává z kohoutku na podlahu, společně s dokonale hladkým mikrovláknovým hadrem, dávají neuvěřitelně vysokou úroveň konečnému čištění podlahy. Ta je vždy bez povrchových bublin nebo jakýchkoliv pruhů, které tvoří špína, což eliminuje další náklady na obnovu podlah.

  Výhody mycího stroje OmniFlex AutoVac

  AutoVac je vhodný nejen pro úklidové firmy, ale naprosto dokonale zapadá také do koncepce poskytovatelů dodavatelských servisních služeb a facility firem. Ptáte se proč?

  Výhody mycího stroje OmniFlex AutoVac

  Nízké pořizovací náklady

  Počáteční kupní cena AutoVacu je zhruba o 10-25% nižší než většina obdobných mycích a čisticích strojů na podlahu. Náklady na školení obsluhy a manipulace s tímto stroje jsou téměř vyloučeny, protože je tak jednoduchý, že žádné složité vysvětlování není potřeba.

  Tip: Spočítejte si návratnost investic úklidového stroje KaiVac pomocí online kalkulačky.

  Téměř nulová poruchovost

  Tomuto se věří velmi těžko, ale je to tak. Poruchovost veškeré úklidové techniky KaiVac je opravdu téměř nulová. K závažným poruchám dochází pouze v ojedinělých případech. Malé poruchy, ke kterým dochází také velmi málo, lze většinou opravit během několika minut, a to navíc bez servisních techniků nebo speciálního nářadí.

  Jednoduchost a použitelnost

  Všechny stroje KaiVac jsou konstruovány tak, aby jejich použití bylo maximálně jednoduché i pro technicky méně zdatné pracovníky. Čištění podlah s ním je ještě jednodušší než vytírání mopem. Stačí otevřít kohoutek na vodu, otočit tlačítko pro nastartování motoru a začít vytírat.

  99,8% účinnost

  Srovnávací testy ukázaly, že AutoVac odstraní až 99,8% všech nečistot a škodlivých bakterií, kdežto “unikátní nová technologie mopování s mikrovláknovým hadrem” odstraní pouhých 50,9%. Přečtěte si 5 důvodů, proč už nikdy na vytírání podlahy nepoužívat mop.

  Vyšší produktivita

  Výkonnostní testy ukázaly, že AutoVac je 3 až 4 krát rychlejší než jiné konkurenční mycí stroje na podlahu. Dokáže vyčistit neuvěřitelných 1 860 m2 za hodinu. Jen pro zajímavost – podlahy v pražské O2 aréně, která má 35 000 m2, byste jedním strojem vytřeli za zhruba 19 hodin. Neuvěřitelné, že?

  Bezpečnější podlahy

  Mycí stroj KaiVac OmniFlex AutoVac nejenže podlahu vytírá, ale také ihned suší. To představuje okamžitou dostupnost a opětovné používání podlahy a zároveň snížení nebezpečí uklouznutí a pádu na mokré podlaze. AutoVac obdržel od National Floor Safety Institute certifikát za vysoký pohon.

  Víceúčelovost

  Další obrovskou výhodou je, že AutoVac lze použít víceúčelově. Můžete s ním vysávat vodu, sůl nebo bláto, ale také čistit podlahy, toalety, mastné povrchy, a bez jakýchkoliv problémů také rohože nebo dokonce koberce.

  Čištění, přeprava a skladování

  Mycí stroj AutoVac je velmi jednoduchý také na čištění a celkovou údržbu. Všechny jeho části jsou snadno odjímatelné, což umožňuje rychlý přístup pro případné čištění. Stroj není nijak těžký, takže s ním zvládnou manipulovat zcela bez problému také ženy, a to klidně po schodech nahoru či dolu. Jeho rozměry jsou natolik kompaktní, že ho lze s přehledem naložit do menšího auta a převážet ho po městě.

   


   

  Podívejte se na AutoVac při čištění podlah

  Sestavení, instalace a spuštění OmniFlex AutoVac

  Máte už AutoVac a nevíte si rady s jeho sestavením, instalací a spuštěním? Podívejte se na video s českými titulky.

   


   

  Máte zájem o mycí stroj AutoVac, a jaká je jeho cena?

  Takové výhody má opravdu málokterý mycí stroj. Pokud o něj máte zájem, rádi vám ho ukážeme v praxi. Přijedeme za vámi nebo se můžete stavit v naší prodejně v Chebu.

  Prodejna de Wolf GROUP Cheb – vybavení pro úklid

  Napište nám ještě dnes a domluvte si předváděcí schůzku s naším obchodníkem. Cenu tohoto mycího stroje vám rádi sdělíme na vyžádání.

  1 thought on “OmniFlex™ AutoVac – mycí stroj na čištění tvrdých podlah”

  […] let osvědčené stroje americké značky Kaivac. Na podlahy v tělocvičnách pak konkrétně mycí stroj na čištění tvrdých podlah OmniFlex™ AutoVac. Jedná se o super výkonný, rychlý a ekologický stroj vyvinutý speciálně na tvrdé podlahy, […]

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.This is a required field!

  <small>You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:<br> <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  11 + 7 =

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Copyright © 1991 - 2019 de Wolf GROUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Přebírání, kopírování a jiné používání obsahu je dovoleno pouze se souhlasem. Realizace a správa webu Digito.cz.