DDD služby a hubení škůdců

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce

Zbavíme vás škůdců

Více jak 20 let se specializujeme na komplexní úklidové služby včetně oblasti DDD, pod které spadají deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Poskytujeme preventivní, represivní, ale i kontinuální ochranu před výskytem hlodavců (myši, potkani), hmyzu (mouchy, švábi, štěnice, blechy) a choroboplodných mikroorganizmů (plísně, kvasinky, bakterie, viry).

Kvalifikace a technologie

Používáme špičkové technologie a máme odborně vyškolené pracovníky, kteří mají s deratizací, dezinfekcí a dezinsekcí velmi bohaté zkušenosti.

 

Rychlost a diskrétnost

Jsme rychlí, diskrétní a poradíme si s čímkoliv, ať už se jedná o malou jednorázovou zakázku nebo velmi rozsáhlé represivní či pravidelné DDD služby.

 

Deratizace

Hubení hlodavců

Hubení a likvidace potkanů, myší a jiných škodlivých hlodavců prováděné mechanickou i chemickou cestou včetně komplexního opatření a poradenství pro omezení výskytu v obytných domech, firmách, sklepech, půdách, garážích, výrobnách, prodejnách, potravinářských provozech, zemědělství, zdravotnictví apod.

Dezinfekce

Likvidace mikroorganismů včetně virů

Likvidace mikroorganizmů vč. virů a patogenních mikrobů, jako jsou plísně, kvasinky, řasy apod. za pomoci fyzikálních, chemických nebo kombinovaných metod včetně uceleného souboru opatření pro odstranění výskytu ve zdravotnictví, potravinářství, zemědělství, asanačních provozech apod.

Dezinsekce

Hubení hmyzu

Hubení škodlivých členovců – především nežádoucího hmyzu, jako jsou například švábi, mravenci, štěnice, moli, červotoči, vosy aj. za pomoci speciálních chemických přípravků včetně všech preventivních opatření pro omezení výskytu v domech, bytech, zahradách, prodejnách a jiných provozech.

Chraňte se proti koronaviru a získejte plaketu COVID-19 FREE

Poskytujeme plošné dezinfikování prostor a povrchů pro všechny druhy objektů a provozoven. Používáme různé technologické postupy v závislosti na konkrétních podmínkách a prostorech. Mimo jiné pracujeme s technologií STORM ™ od britského výrobce MotorScrubber, která byla přímo vyvinuta pro boj proti koronavirům. Tento přístroj byl vyroben speciálně pro rychlou a cílenou dezinfekci běžných kontaktních bodů a povrchů. STORM lze zakoupit v našem e-shopu.

Bezpečnostní listy k DDD přípravkům

Pokud kupujete v našem obchodě biocidní a insekticidní přípravky pro DDD, můžete si zde stáhnout bezpečnostní listy, které jsou pravidelně aktualizovány a jsou v souladu s Nařízením 1907/2006/ES ve znění pozdějších předpisů.

Napište nám ještě dnes

14 + 8 =

Kontakt

Americká 2452/14
Cheb, 350 02
+420 354 435 130
dewolf@dewolf.cz

Share This