• Americká 2452/14, 350 02 Cheb - Sídlo firmy na mapě - Dokumenty ke stažení

  Po - Pá: 8:00 - 16:00

 • Provozní doba

  dewolf@dewolf.cz

 • Napište

  +420 354 435 130

 • Zavolejte

  REN - nástroj na čištění eskalátorů

  Video: REN – efektivní nástroj na čištění eskalátorů a travelátorů

  15 února, 2017 Blog 0 thoughts on “Video: REN – efektivní nástroj na čištění eskalátorů a travelátorů”
  REN - nástroj na čištění eskalátorů

  Máte v plánu pořídit nástroj na čištění eskalátorů, travelátorů a jiných druhů pojízdných schodů, chodníků a nákladních pásů? Máme pro vás velmi efektivní řešení, díky kterému dokážete eskalátory vyčistit až o neuvěřitelných 70 % levněji, a to navíc bez zastavení eskalátorů a bez potřeby elektrické energie. Nevěříte? Podívejte se na video s českými titulky.

  Textový přepis videa

  Vítejte v budoucnosti bezpečné a účinné údržby eskalátorů díky jedinečnému úklidovému systému REN.

  Tato inovativní technologie umožňuje úklid eskalátorů zvládnout během pouhých 5 minut. Nástroj je velmi lehký, snadný k použití a vyžaduje k obsluze pouze jednu osobu.

  Tento nástroj má stejné rozměry jako eskalátor a není tak k úklidu nutné použití dalších úklidových prostředků. Zároveň během úklidu nemusí být provoz eskalátoru omezen nebo přerušen.

  Nízká profilovaná stěrka vyrobená z materiálu zajišťujícího dobrý prokluz a vyplnění všech záhybů, zajišťuje snadné čištění rozlitých nápojů a tekutin.

  Uklízejte eskalátory pomocí REN uklízecího systému. Ušetří vám tak spoustu času a peněz a umožní zcela přeplánovat denní úklid. Je to levné a snadné řešení. Eskalátory nemusí být už nikdy více špinavé.


   

  Další informace o tomto nástroji se dozvíte na stránce Stroje na čištění eskalátorů – REN.

  No comments yet. You should be kind and add one!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.This is a required field!

  <small>You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:<br> <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  four × four =

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Copyright © 1991 - 2019 de Wolf GROUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Přebírání, kopírování a jiné používání obsahu je dovoleno pouze se souhlasem. Realizace a správa webu Digito.cz.