Máte v plánu pořídit nástroj na čištění eskalátorů, travelátorů a jiných druhů pojízdných schodů, chodníků a nákladních pásů? Máme pro vás velmi efektivní řešení, díky kterému dokážete eskalátory vyčistit až o neuvěřitelných 70 % levněji, a to navíc bez zastavení eskalátorů a bez potřeby elektrické energie. Nevěříte? Podívejte se na video s českými titulky.

Textový přepis videa

Vítejte v budoucnosti bezpečné a účinné údržby eskalátorů díky jedinečnému úklidovému systému REN.

Tato inovativní technologie umožňuje úklid eskalátorů zvládnout během pouhých 5 minut. Nástroj je velmi lehký, snadný k použití a vyžaduje k obsluze pouze jednu osobu.

Tento nástroj má stejné rozměry jako eskalátor a není tak k úklidu nutné použití dalších úklidových prostředků. Zároveň během úklidu nemusí být provoz eskalátoru omezen nebo přerušen.

Nízká profilovaná stěrka vyrobená z materiálu zajišťujícího dobrý prokluz a vyplnění všech záhybů, zajišťuje snadné čištění rozlitých nápojů a tekutin.

Uklízejte eskalátory pomocí REN uklízecího systému. Ušetří vám tak spoustu času a peněz a umožní zcela přeplánovat denní úklid. Je to levné a snadné řešení. Eskalátory nemusí být už nikdy více špinavé.


Další informace o tomto nástroji se dozvíte na stránce Stroje na čištění eskalátorů – REN.

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Funkční (nutné)

Tzv. funkční soubory cookie jsou nutné pro základní funkce stránky. Mezi ně patří soubory cookie, které stránce umožňují si vás zapamatovat při procházení stránky prostřednictvím analytického nástroje Google Analytics. Umožňují používat nákupní košík a pokladnu a také pomáhají se zabezpečením a plněním předpisů.

Google Tag Manager (Google Analytics)

Remarketing

Shromažďování údajů pro remarketing v Obsahové a Vyhledávací síti. Jedná se o údaje o přihlášených uživatelích, kteří Googlu umožnili přidružit informace o historii procházení obsahu v prohlížeči a aplikacích k jejich účtu Google a tyto údaje používat k zobrazování personalizovaných reklam.

Google.com, Seznam.cz

Přehledy inzerce

Funkce inzertních přehledů, jako jsou přehledy demografických údajů a zájmů publika, přehledy DoubleClick Campaign Manager a DoubleClick Bid Manager a přehledy zobrazení v Obsahové síti Google, které nám pomáhají lépe porozumět našim uživatelům.

Google.com

Dezinfekce prostor proti COVID-19

Představujeme nový standard dezinfekce dotykovým bodem pomocí technologie MotorScrubber STORM ™, která byla vynalezena speciálně pro rychlou a cílenou dezinfekci běžných kontaktních bodů v boji proti koronavirům.

You have Successfully Subscribed!

Share This