• Americká 2452/14, 350 02 Cheb - Sídlo firmy na mapě - Dokumenty ke stažení

  Po - Pá: 8:00 - 16:00

 • Provozní doba

  dewolf@dewolf.cz

 • Napište

  +420 354 435 130

 • Zavolejte

  Video návod: nastavení podlahového čisticího stroje KaiVac No-Touch Cleaning System řady 1700 a 1200

  Video návod: nastavení podlahového čisticího stroje KaiVac No-Touch Cleaning System řady 1700 a 1200

  7 února, 2017 Blog 0 thoughts on “Video návod: nastavení podlahového čisticího stroje KaiVac No-Touch Cleaning System řady 1700 a 1200”
  Video návod: nastavení podlahového čisticího stroje KaiVac No-Touch Cleaning System řady 1700 a 1200

  Pořídili jste si podlahový čisticí stroj KaiVac No-Touch Cleaning System řady 1700 nebo 1200 a potřebujete poradit s jeho nastavením a celkovým zprovozněním? Připravili jsme pro vás český překlad k americkému video manuálu přímo od společnosti Kaivac, Inc. Sestavení a nastavení tohoto čisticího stroje není nijak složité, ale manuál vám jistě pomůže a celou práci ulehčí.

  Textový přepis video manuálu

  Předtím nežli začnete s úklidem, je důležité si připravit svůj bezdotykový úklidový stroj.

  Nejdříve se ujistěte, že máte všechny potřebné nástroje a přípravky, obzvláště kartáč na podlahu, odnímatelnou okenní stěrku a stěrku připevněnou ze strany úklidového stroje.

  Dále naplňte nádrž na vodu pomocí připojení hadice k vodnímu zdroji. Zapněte vodu a vyčkejte úplného naplnění. Úplným naplněním nádrže tak prodloužíte interval nutný k dalšímu doplnění vody a vaše práce tak bude efektnější.

  Pro zvýšení produktivity při čištění přidejte dva šálky urychlovače schnutí KaiDri do nádrže s vodou. Nyní zvolte správnou velikost přechodky podle návodu uvedeného na etiketě čisticího prostředku a připojte ji k uzávěru. Zkontrolujte, zda je k nádobě připojena hadička a poté zašroubujte uzávěr nádoby.

  Pokud máte váš bezdotykový úklidový stroj s možností připojení dvou čisticích prostředků, opakujte tento postup i u druhého prostředku.

  S nastavenou čisticí jednotkou a připojenými čisticími prostředky umístěte úklidový stroj před vchod toalet, otočte etiketu manuálu na stránku informující o probíhajícím úklidu a zavěste ji na přístroj.

  Odmotejte množství šňůry potřebné pro dosažení k nejbližšímu zdroji elektrické energie, zastrčte ji do zásuvky a zkontrolujte, že svítí na GFCI jednotce červené světlo. Nyní můžete začít s úklidem.


   

  Více informací o úklidové technice KaiVac naleznete na stránce Podlahové mycí a čisticí stroje – KaiVac.

  No comments yet. You should be kind and add one!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.This is a required field!

  <small>You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:<br> <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  15 + three =

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Copyright © 1991 - 2019 de Wolf GROUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Přebírání, kopírování a jiné používání obsahu je dovoleno pouze se souhlasem. Realizace a správa webu Digito.cz.