• Americká 2452/14, 350 02 Cheb - Sídlo firmy na mapě - Dokumenty ke stažení

  Po - Pá: 8:00 - 16:00

 • Provozní doba

  dewolf@dewolf.cz

 • Napište

  +420 354 435 130

 • Zavolejte

  Podlahové mycí a čisticí stroje – KaiVac a Tomcat

  Na podlahové mycí a čisticí stroje amerických značek KaiVac a Tomcat se můžete 100% spolehnout. Jedná se o vysoce kvalitní úklidovou techniku, která je určená pro čištění všech druhů tvrdých i měkkých povrchů, jako jsou dlaždice, mramor, plovoucí podlahy apod. Tyto úklidové stroje na podlahy jsou ideální pro čištění chodeb, vestibulů, jídelen, tělocvičen, škol, nemocnic, obchodních center, skladů, obchodů, prodejen, ale stejně tak je lze použít pro renovaci podlah.

  Ke všem strojům poskytujeme záruční i pozáruční servis včetně dodání náhradních dílů a dalšího příslušenství. V případě zájmu o mycí stroje značek KaiVac a Tomcat vám je rádi předvedeme v naší prodejně v Chebu nebo si můžete domluvit schůzku s některým z našich obchodních zástupců, kteří jsou k dispozici po celé České a Slovenské republice.

  Podlahové mycí stroje KaiVac        

  Podlahové čisticí stroje KaiVac se zejména v Americe vyznačují svou proslulou kvalitou, ale také vzájemným kombinováním příslušenství, neuvěřitelným sacím výkonem a jednoduchou údržbou. A přitom pořizovací cena těchto úklidových strojů je oproti konkurenci o desítky procent nižší. Podívejte se, jaké stroje nabízíme.

  OmniFlex™ AutoVac – kabelová verze

  OmniFlex AutoVac je mycí stroj určený především na čištění tvrdých podlah. Lze ho použít pro vysávání tekutin, čisticích prostředků a nečistot. Díky prodlouženému přítlaku vysává také nezvykle velké nečistoty a lze ho využít pro dezinfekci podlah. Vyčistí 1500 a více m2 za hodinu. Více informací o tomto stroji naleznete ZDE.

  Koupit přes e-shop
  OmniFlex™ AutoVac - kabelová verze
  OmniFlex™ AutoVac Battery - bateriová verze

  OmniFlex™ AutoVac Battery – bateriová verze

  OmniFlex AutoVac Battery je automatizovaný a extrémně výkonný stroj na čištění podlah, který je poháněný vlastním chytrým akumulátorem. Je vhodný pro pravidelné čištění podlah, chodeb, jídelen, hal, skladů, sportovišť, fitness a dalších provozů. Vyčistí 1900 a více m2 za hodinu. Více informací o tomto stroji naleznete ZDE.

  Koupit přes e-shop

  OmniFlex™ Crossover cleaning SUV (all-in-one)

  OmniFlex™ SUV™ je úklidový stroj typu “vše v jednom”, který nahrazuje klasický podlahový mop s kbelíkem, vysavače pro mokré vysávání, prachové mopy a v mnohých případech dokonce i klasické automatické podlahové stroje. Je poháněn lithium-iontovou baterií s výdrží v plném provozu až 90 minut. Díky integrovanému odpadnímu kompaktoru snižuje objem odpadu až o dvě třetiny.

  Více na blogu
  OmniFlex™ Crossover cleaning SUV
  OmniFlex™ Dispense-and-Vac food

  OmniFlex™ Dispense-and-Vac food

  OmniFlex Dispense-and-Vac food je speciálně vyvinutý pro gastronomické provozy. Je ideálním řešením pro čištění podlah v kuchyních, hotelech, restauracích, potravinářských a masných provozech. Je extrémně silný, spolehlivě vyčistí spáry dlaždic a odstraní jakékoliv mastnoty. Více informací o tomto stroji naleznete ZDE.

  OmniFlex™ Dispense-and-Vac non food

  OmniFlex™ Dispense-and-Vac non food představuje nejoblíbenější čisticí stroj na podlahy od firmy KaiVac. Je vhodný pro pravidelný úklid podlah v jakémkoliv prostředí – potravinářství, sociální zařízení, haly, tělocvičny apod. Lze ho používat pro suché i mokré vysávání.

  OmniFlex™ Dispense-and-Vac non food - čisticí stroj na podlahy pro gastronomii, potravinářství a restaurace
  OmniFlex Microfiber Trolley System je víceúčelový úklidový vozík

  OmniFlex™ Microfiber Trolley System

  OmniFlex Microfiber Trolley System je víceúčelový úklidový vozík, který lze přizpůsobit vašim požadavkům. Jeho součástí je kbelík na kolečkách, rukojeť a čtyři zásobníky. Lze ho také osadit stroji OmniFlex pro mokré a suché vysávání a čerpadlem KaiVac.

  Koupit přes e-shop

  OmniFlex™ Spray-and-Vac pump unit

  OmniFlex Spray-and-Vac byl navržen pro silně znečištěné prostory s použitím čerpadla – toalety, kuchyně, parkoviště, chodníky apod. Je vhodný také pro kontaminované povrchy. Při připojení nerezového nástavce KaiVac ho lze transformovat na extraktor pro koberce.

  OmniFlex Spray-and-Vac byl navržen pro silně znečištěné prostory s použitím čerpadla – toalety, kuchyně, parkoviště, chodníky

  Bezdotykové systémy KaiVac nejen na podlahu (NTC)

  Špinavé a nehygienické toalety jsou vždy terčem stížností na nedůkladný úklid. Jsou to velmi zdravotně rizikové prostory, protože jsou hlavním zdrojem onemocnění, které způsobují mikroorganismy. Alarmující studie prokazují, že nebezpečné biologické nečistoty z toalet se přenášejí po celé budově na podrážkách bot, vzduchotechnikou apod.

  Bohužel, tradiční úklidové nástroje, jako jsou mopy, hadry a utěrky, nemohou dokonale odstranit špínu a další vnitřní znečištění. Studie dokazují, že tyto nástroje jsou zdrojem křížové kontaminace a redistribuce ohrožujících nečistot a bakterií. Velkým zdrojem jsou také úklidoví pracovníci, kteří přenášejí vše na rukou, oděvech a kolech úklidových vozíků.

  Bezdotykové systémy Kaivac-No Touch Cleaning Systems (NTC) jsou navrženy k odstranění maximálního množství biologicky znečišťujících látek. Nabízejí široký výběr možností bezdotykového úklidu, každý v kombinaci s automatickým dávkováním úklidových chemií, tlakovým mytím povrchů a výkonným odsáváním vlhkosti v integrovaném systému. Zaměstanci, kteří provádějí úklid s NTC nejsou v přímém kontaktu se špínou a dalším zněčištěním. NTC systém čistí lépe, snižuje náročnost práce a šetří náklady na úklidovou chemii. Zároveň zvyšuje image a morálku pracovníků úklidu.

  KaiVac 1700 No-Touch Cleaning® System

  KaiVac řady 1700 (1750 a 1715) byl navržen pro náročné potřeby úklidových kapacit, vysoké školy, univerzity, letiště, továrny, sklady, stadiony a velké nemocnice. Kombinuje vysokou kapacitu, extrémní výkon a kompaktní rozměry s atraktivní cenou. Tento čisticí stroj je vhodný pro náročné úklidy. Nabízí vysokotlaké čištění, vstřikovací trysky pro chemické prostředky a vysavač pro mokré čištění.

  KaiVac 1715 No-Touch Cleaning® System
  KaiVac 1250 No-Touch Cleaning® System

  KaiVac 1200 No-Touch Cleaning® System

  KaiVac řady 1200 (1250 a 1215) byl navržen pro potřeby menších zařízení, která vyžadují stejné čistící schopnosti a sílu, např. na základních školách, v pečovatelských domech, nemocnicích, kancelářských budovách, restauracích, hotelech a další. Je to kompaktní, lehký, ale přitom velmi výkonný podlahový mycí stroj, se kterým lze snadno manévrovat, ale také ho přepravovat. Je vhodný pro hloubkové čištění jakýchkoliv podlah – například toalet, sprch a bazénů.

  Podlahové čisticí stroje Tomcat

  Americké stroje značky Tomcat představují špičkovou kvalitu v oblasti čištění a renovací tvrdých podlah. Vyznačují se nejen svou kvalitou, ale také jednoduchou údržbou, bezpečností pro obsluhu a ochranou k životnímu prostředí. V současnosti nabízíme jen stroje série EDGE.

  Tomcat EDGE Series

  Podlahové stroje Tomcat série EDGE nabízí unikátní oscilující kartáčovací systém, který umožňuje důkladně vyčistit širokou škálu tvrdých typů podlah. A nejen to. Tomcat EDGE je vhodný také pro profesionální renovace podlah.

  Co Tomcat EDGE umí?

  • leštění přírodního kamene pomocí diamantového kotouče
  • broušení, leštění a renovace dřevěných podlah
  • hloubkové čištění keramických obkladů včetně spár
  • čistí a leští až po okraj a do rohů podlahy

   

  Hlavní výhody tohoto stroje?

  Pro svou práci používá o 70% méně vody a chemických prostředků, než tradiční mycí podlahové stroje, což velmi pozitivně přispívá životnímu prostředí.

  Je extrémně tichý, takže ho lze použít i v provozech, kde je potřeba udržet přiměřené hlukové podmínky – například nemocnice.

  V případě speciálních aplikací je možné přidat další závaží, čímž se zvyšuje tlak stroje až na 120 kg.

  Má obdélníkový tvar, takže se můžete spolehnout, že podlahu vyčistí a vyleští až po její okraj a do rohů, což u klasických kulatých strojů není možné.

  Podlahové čisticí stroje Tomcat

  Podlahové stroje můžete koupit v naší prodejně v Chebu

  Prodejna, obchod, de Wolf GROUP, Cheb, prodej úklidové techniky a čisticích strojů

  Máte zájem o nějaký podlahový stroj?

  (Zásady ochrany osobních údajů).

  Naši nejvýznamnější zákazníci

  • “Firma de Wolf GROUP pro nás realizuje úklidové služby od roku 1999, plní požadavky k naší spokojenosti. Jednání se zástupci poskytovaných služeb je velice uspokojivé.”

   Momentive Specialty Chemicals, a.s.
   • Ing. František Jiřík - Momentive Specialty Chemicals, a.s.
   • Vedoucí odboru nevýrobních služeb
  • “Úklidové práce od firmy de Wolf GROUP jsou prováděny k naší plné spokojenosti již od roku 1997. Spolupráce je velice flexibilní a komunikace s dispečerkou bezproblémová a maximálně vyhovující.”

   Léčebna TRN Janov
   • MuDr. Stanislav Kos, CSc. - Léčebna TRN Janov
   • Ředitel léčebny
  • “Od roku 2005 poskytuje společnost de Wolf GROUP v našich objektech úklidové služby k naší spokojenosti i nad rámec smlouvy a v požadované kvalitě a rozsahu.”

   Lázně Františkovy Lázně a.s.
   • Ing. Josef Ciglanský - Lázně Františkovy Lázně a.s.
   • Generální ředitel
  • „S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme k naší maximální spokojenosti již dlouhou řadu let. Je vždy zárukou spolehlivosti, vysoké kvality a nadstandardního pracovního výkonu. Nejenom z těchto důvodů budeme i do budoucna rádi využívat široké škály služeb, které nabízí.“

   Městský úřad Cheb
   • PhDr. Tomáš Dostál - Městský úřad Cheb
   • Správce památkových objektů - kastelán
  • “S úklidovými službami společnosti de Wolf GROUP jsme naprosto spokojeni. Poskytované služby můžeme jednoznačně doporučit.”

   STEEL EFECT a.s.
   • Jakub Solař - STEEL EFECT a.s.
   • Provozní ředitel
  • “S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme od roku 2008 v oblasti úklidu našich výrobních i kancelářských prostor. S kvalitou služby i komunikací se zástupci společnosti jsme velmi spokojeni. Můžeme doporučit.”

   Heinz Glas Decor s.r.o.
   • Petr Lomnický - Heinz Glas Decor s.r.o.
   • Vedení podniku
  See all
  • “Firma de Wolf GROUP pro nás realizuje úklidové služby od roku 1999, plní požadavky k naší spokojenosti. Jednání se zástupci poskytovaných služeb je velice uspokojivé.”

   Momentive Specialty Chemicals, a.s.
   • Ing. František Jiřík - Momentive Specialty Chemicals, a.s.
   • Vedoucí odboru nevýrobních služeb
  • “Úklidové práce od firmy de Wolf GROUP jsou prováděny k naší plné spokojenosti již od roku 1997. Spolupráce je velice flexibilní a komunikace s dispečerkou bezproblémová a maximálně vyhovující.”

   Léčebna TRN Janov
   • MuDr. Stanislav Kos, CSc. - Léčebna TRN Janov
   • Ředitel léčebny
  • “Od roku 2005 poskytuje společnost de Wolf GROUP v našich objektech úklidové služby k naší spokojenosti i nad rámec smlouvy a v požadované kvalitě a rozsahu.”

   Lázně Františkovy Lázně a.s.
   • Ing. Josef Ciglanský - Lázně Františkovy Lázně a.s.
   • Generální ředitel
  • „S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme k naší maximální spokojenosti již dlouhou řadu let. Je vždy zárukou spolehlivosti, vysoké kvality a nadstandardního pracovního výkonu. Nejenom z těchto důvodů budeme i do budoucna rádi využívat široké škály služeb, které nabízí.“

   Městský úřad Cheb
   • PhDr. Tomáš Dostál - Městský úřad Cheb
   • Správce památkových objektů - kastelán
  • “S úklidovými službami společnosti de Wolf GROUP jsme naprosto spokojeni. Poskytované služby můžeme jednoznačně doporučit.”

   STEEL EFECT a.s.
   • Jakub Solař - STEEL EFECT a.s.
   • Provozní ředitel
  • “S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme od roku 2008 v oblasti úklidu našich výrobních i kancelářských prostor. S kvalitou služby i komunikací se zástupci společnosti jsme velmi spokojeni. Můžeme doporučit.”

   Heinz Glas Decor s.r.o.
   • Petr Lomnický - Heinz Glas Decor s.r.o.
   • Vedení podniku
  Close

  Copyright © 1991 - 2019 de Wolf GROUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Přebírání, kopírování a jiné používání obsahu je dovoleno pouze se souhlasem. Realizace a správa webu Digito.cz.