System KaiFly – čisticí stěrka, mikrovláknový hadřík a postřikovač

2.000  bez DPH
2.420  vč DPH

System KaiFly je kombinací stěrky na čištění oken, mikrovláknového hadříku a nádobky s postřikovačem pro čisticí prostředek. Používá se na čištění oken, okenních rámů, parapetů, stolů, školních lavic, tabulí, prodejních pultů a mnoho dalších omyvatelných povrchů. Celý systém je velmi důmyslný a navržený ergonomicky tak, aby se s ním dobře pracovalo. Dokáže vyčistit nejen lépe, ale také rychleji a to až o polovinu než tradiční metody.

Kategorie:

Popis

Obsah balení stěrkového systému KaiFly

  • 1 stěrka na mikrovláknový hadřík
  • 1 gumová okenní stěrka
  • 1 motorizovaný postřikovač
  • 1 nádoba na čisticí roztok
  • 1 opaskové pouzdro
  • 1 hák
  • 5 mikrovláknových hadříků

 

Účinky čisticí stěrky KaiFly

Podle testů nezávislé americké laboratoře NELAP odstraní systém KaiFly, pouze za pomoci čisté vody, až 99,9 % nečistot a bakterií. Při dodržení správných pracovních postupů je zárukou odstranění křížové kontaminace. Je také vědecky dokázáno, že KaiFly vyčistí povrch až 6 krát lépe než obyčejné ubrousky nebo hadříky a že mikrovláknové ručníky nebo hadry za sebou zanechaly v průměru 80 krát více bakterií. Jsou méně účinné, protože s nimi pracovníci čistí více povrchů a to může mít za následek křížovou kontaminaci bakteriemi. Když ale pracujete se systémem KaiFly, používáte okenní stěrku, kterou všechny nečistoty setřete do mikrovláknového hadříku.

Jak funguje stěrkový systém KaiFly

Pomocí rozprašovače nastříkáte na mikrovláknový hadřík vodu, nebo zředěný čisticí prostředek, a rozetřete ji po celé čištěné ploše. Použitím hrany na stěrce s mikrovláknem odstraníte odolnější nečistoty. Rovnoměrným a konstantním tlakem pak setřete pomocí gumové okenní stěrky všechny tekutiny do mikrovláknové stěrky. Na přesný pracovní postup správného stírání povrchů pomocí systému KaiFly se můžete podívat v našem video návodu.

Čtěte na našem blogu

Úklid školních lavic a technika stírání pomocí Kaifly stěrky

Úklid školních lavic a technika stírání pomocí Kaifly stěrky

Přemýšleli jste někdy nad úklidem školních lavic nebo kancelářských stolů? Víte, že se na nich vyskytuje velké množství nebezpečných bakterií, které mohou být zdrojem nemocí? Jak se tomu vyvarovat? Ideální cesta je mít lavice a stoly neustále čisté, a tím pádem hygienicky bezpečnější. Toho lze docílit pouze pravidelnou údržbou a čištěním, nejlépe pomocí čisticí stěrky. [...]
2 comments