• Americká 2452/14, 350 02 Cheb - Sídlo firmy na mapě - Dokumenty ke stažení

  Po - Pá: 8:00 - 16:00

 • Provozní doba

  dewolf@dewolf.cz

 • Napište

  +420 354 435 130

 • Zavolejte

  Gumové rohožky a rohože na čisticí zóny

  Gumové rohože a rohožky jsou ideálním řešením nejen před vchod do objektu, ale také pro zpracování profesionálních čisticích zón, které dokáží eliminovat značnou část nečistot. Díky svým ergonomickým vlastnostem se hodí zejména do velmi rušného pracovního prostředí.

  Snesou velmi vysokou zátěž a jsou extrémně odolné proti různým povětrnostním nebo fyzikálním vlivům. Hravě si poradí s bahnem, sněhem, vodou či kamením. Zároveň tlumí hluk a působí jako dobrá izolace. V kombinaci s textilní rohoží, která představuje druhou část čisticí zóny, dokážete maximálně zabránit vnášení různých druhů nečistot do objektu.

  Nabídka gumových rohoží

  V naší nabídce naleznete řadu gumových rohoží podle jejich použití, například pro domácnosti, průmysl, potravinářství, gastronomii apod.

  • Airflex - průmyslová rohož s plnou strukturou a vzduchovými kapsami
   Vlastnosti: Průmyslová rohož Airflex z přírodního kaučuku s plnou strukturou má na rubu vzduchové kapsy, které zajišťují měkkost a pohodlné stání. Zároveň tvoří teleně izolační vrstvu a její protiúnavový efekt uleví chodidlům, nohám i zádům v případě dlouhého stání u pracovního stolu. Rohož má zešikmené okraje, které mají za cíl předcházet zakopnutí, a vroubkovaný povrch, který podstatně zlepšuje pocit při práci. V případě potřeby je možné pomocí připravených zámků spojovat více rohoží do pásů.

   Použití: Airflex je ergonomická rohož speciálně navržená pro dlouhé stání u pracovního stolu s malým výskytem špon a tekutin. Je ideální do průmyslových objektů - zpracování kovů, obrábění, železářství apod.

   Rozměry: M 30 - 710 x 790 x 11 mm (5kg) - samostatný díl, M 31 - 710 x 790 x 11 mm (5kg) - středový díl, M32 - 710 x 790 x 11 mm (5kg) - krajový díl
   Airflex
  • Nordic Lite - průmyslová rohož s protiúnavovým účinkem pro dlouhé stání při práci (ergonomická)
   Vlastnosti: Rohož Nordic Lite z přírodního kaučuku je navržená tak, abych chránila podlahu, nástroje a předměty v případě pádu na zem. Je ergonomická a pro případ dlouhého stání při práci má protiúnavový účinek. Díky drenážnímu systému dokáže perfektně odvádět tekutiny a drobné nečistoty, takže se hodí do značně znečištěných a průmyslových objektů. Má velkou odolnost proti mastnotám a průmyslovým odpadům.

   Použití: Průmyslovou rohož Nordic Lite z přírodního kaučuku je ideální použít tam, kde je zapotřebí zakrýt a zabezpečit proti pádu předmětů velkou pracovní plochu. Nabízíme dva typy této rohože - černou pod označením M 22, která se hodí do jakéhokoliv provozu pro dlouhé stání nebo jako vstupní čisticí rohož, dále pak červenou pod označením MPR 22, která je určena pouze pro gastronomické provozy.

   Rozměry: M 22 - 1000 x 1500 x 11 mm (14 kg), MPR 22 - 1000 x 1500 x 11 mm (14 kg)
   Nordic Lite
  • Safe Link - průmyslová rohož (ergonomická)
   Vlastnosti: Safe Link z přírodního kaučuku je špičková průmyslová rohož, která zajišťuje bezpečnost, čistotu a ergonomii v jednom. Díky malým drenážním otvorům je celý její povrch protiskluzový a umožňuje také odvod průmyslových tekutin, jako jsou různá maziva a oleje. Rohož má náběhovou hranu, která chrání proti zakopnutí a zároveň umožňuje nájezd vozíků a automobilů. Rohož je velmi robustní a zároveň stabilní. Je navržená tak, aby odpovídala ergonomickým požadavkům. Snižuje bolest kloubů, nohou a páteře při dlouhém stání. Je možné spojovat několik kusů rohoží dohromady, do pásů pomocí speciálně tvarovaných zámků.

   Použití: Rohož Safe Link lze použít jako vstupní čisticí rohož, ale také jako skvělý ergonomický povrch pro dlouhé stání při práci v průmyslových provozech.

   Rozměry: M 26-4 - 980 x 1540 x 22 mm (20 kg) - středový díl, M 26-5 - 980 x 1540 x 22 mm (20 kg) - krajový díl, M 26-6 - 980 x 1540 x 22 mm (20 kg) - samostatný díl
   Safe Link
  • Safe Link Lite - průmyslová rohožka s náběhovou hranou a protiskluzovým povrchem (ergonomická)
   Vlastnosti: Rohož Safe Link Lite z přírodního kaučuku spojuje bezpečnost, čistotu a ergonomii. Díky menším drenážním otvorům tvoří kompaktní protiskluzový povrch a umožňuje tak perfektní odvod průmyslových maziv a olejů. Rohož má náběhovou hranu, která slouží nejen proti zakopnutí, ale také pro nájezd různých vozíků nebo dokonce aut. Oproti robustní rohoži Safe Link je o něco subtilnější - drobnější a nižší.

   Použití: Je ideální pro všechny druhy provozů a lze ji použít také jako vstupní čisticí rohož. Má ergonomicky tvarovaný rub i líc, je pružná, lehká a velmi dobře se čistí.

   Rozměry: MGY 25 - 910 x 1520 x 13 mm (13 kg)
   Safe Link Lite
  • Sanitop rohožka - gumová průmyslová rohož
   Vlastnosti: Rohož Sanitop z přírodního kaučuku je ideální pro jakékoliv použití v průmyslové výrobě. Jedná se tedy o typickou průmyslovou rohož, která nabízí ergonomicky tvarovaný povrch s perfektním protiúnavovým efektem. Rohož je lehká, ale zároveň velmi robustní, což umožňuje snadnou manipulaci. Díky velkým otvorům dobře odvádí tekutiny. Má velké odsazení, které zabraňuje hromadění vlhkosti, což udržuje podlahu neustále suchou.

   Použití: V naší nabídce si můžete vybrat dva typy této rohože. Černou pod označením M 24, která je určena pro všestranné použití, zejména pak jako vstupní čisticí rohož. Dále pak červenou pod označením MPR 24, která je určena speciálně pro gastronomické provozy.

   Rozměry: M 24 - 910 x 1520 x 13 mm (12 kg), MPR 24 - 910 x 1520 x 13 mm (12 kg)
   Sanitop
  • Diamond - vchodová rohožka před dveře do domu (vstupní)
   Vlastnosti: Diamond je standardní vchodová rohožka z přírodního kaučuku s otevřenou mřížkovou strukturou. vyznačuje se zejména svou dlouhou životností a odolností.

   Použití: Rohož Diamond se hodí zejména jako vchodová rohož před dveře domu nebo při vstupu do vestibulu či příchozí haly.

   Rozměry: M 5 - 330 x 580 x 11 mm (1,2 kg)
   Diamond
  • Airbrush - kartáčovací venkovní rohožka (vchodová, vstupní)
   Vlastnosti: Airbrush je kartáčovací rohož z přírodního kaučuku s oblou náběhovou hranou proti zakopnutí a protiskluzovou úpravou povrchu, což zajišťuje maximální bezpečnost. Lze ji pokládat také na šikmé ploch. Díky povrchu, který tvoří tisíce prstíků, má extrémně vysoké čisticí vlastnosti.

   Použití: Rohož Airbrush je vhodná spíše pro venkovní použití, například jako vchodová či vstupní rohož. Lze ji umístit ale i za vstupní dveře do vestibulu.

   Rozměry: M 2 - 355 x 530 x 12 mm (1,3 kg), M 42 - 450 x 750 X 12 mm (3 kg)
   Airbrush
  • Fingertip - čisticí rohož s ohebnými prstíky a kartáčovacím efektem
   Vlastnosti: Fingertip s kartáčovacím efektem je čisticí rohož z přírodního kaučuku, jejíž povrch tvoří tisíce ohebných prstíků, které zajišťují maximální očištění obuvi. Okraj tvoří náběhová hrana, která omezuje možnost zakopnutí a následného pádu. Na rubu rohože Fingertip je umístěna speciální protiskluzová úprava. Rohož je vysoce odolná vůči povětrnostním a fyzikálním vlivům. Je natolik odolná, že po ní bez problému mohou přejíždět i auta.

   Použití: Rohož Fingertip je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Lze ji umístit také v objektech, kde je potřeba udržovat vysoký stupeň hygieny. Díky svému vaničkovému tvaru do ní lze nalít dezinfekční roztok.

   Rozměry: M 51 - 600 x 800 x 16 mm (6 kg), M 52 - 800 x 1000 x 16 mm (11 kg), M 53 - 900 x 1800 x 16 mm (22 kg)
   Fingertip
  • Octomat - robustní rohožka s drenážní úpravou pro vysokou zátěž (venkovní)
   Vlastnosti: Robustní venkovní rohožka z přírodního kaučuku, použitelná v zapuštěném rámu nebo zcela volně. Svrchní a spodní strana má stejně jako Honeycomb protiskluzové vlastnosti. Stejně tak má též drenážní úpravu a je odsazena od povrchu, aby mohlo spolehlivě docházet k odvodu všech nečistot.

   Použití: Je ideální pro vlhká, blátivá a zasněžená místa s velkou celkovou plochou a s velkou frekvencí osob. Rohož lze nařezat a pospojovat do jakéhokoliv tvaru dle požadavků.

   Rozměry: M 68 - 1000 x 1500 x 23 mm (22 kg)
   Octomat
  • Honeycomb - gumová vchodová rohožka s drenážní úpravou (venkovní)
   Vlastnosti: Vchodová venkovní rohožka z přírodního kaučuku, kterou lze použít do zapuštěného rámu, ale také volně. Svrchní a spodní strana má protiskluzové uspořádání povrchu. Gumové rohož Honeycomb má navíc drenážní úpravu a zároveň je odsazena od povrchu, což zaručuje bezproblémový odvod nečistot.

   Použití: Je ideální pro vlhká, blátivá a zasněžená místa s menší celkovou plochou a s velkou frekvencí osob. Rohož lze upravit řezáním a spojováním do jakéhokoliv tvaru na míru dle vašich požadavků.

   Rozměry: M 11 - 800 x 1200 x 23 mm (11 kg), M 12 - 1000 x 1500 x 23 mm (20 kg), M 12 thin - 1000 x 1500 x 19 mm (17 kg), M 13 - 750 x 1000 x 23 mm (10 kg), M 98 - 400 x 600 x 14 mm (1,7 kg)
   Honeycomb
  • Yogaflex - průmyslová rohož nejvyšší kvality pro dlouhé stání při práci (ergonomická)
   Vlastnosti: Yoga Flex je ergonomická průmyslová rohož nejvyšší kvality z přírodního kaučuku, která se v mnoha případech používá také jako podložka pro dlouhé stání při práci. Velmi dobře absorbuje otřesy a je elastická, což umožňuje velmi pohodlné stání. Na rubu této rohože jsou vzduchové polštářky - bublinky, které velmi efektivně snižují bolest celého těla. Rohož má zešikmené kraje, tzv. náběhovou hranu, která předchází možnému zakopnutí a pádu při práci. V případě potřeby je možné spojovat více rohoží do pásů, zcela jednoduše pomocí připravených zámků.

   Použití: Rohož Yoga Flex lze použít v jakémkoliv provozu, kde dochází k dlouhodobému stání při pracovním procesu. Je ideální do průmyslu, laboratoří, zdravotnictví apod.

   Rozměry: MGY 80 - 300 x 800 x 13 mm (2 kg) - krajový díl, MGY 81 - 700 x 800 x 13 mm (5 kg) - středový díl, MGY 82 - 600 x 900 x 13 mm (5 kg) - samostatný díl
   Yogaflex

  Koupíte také v naší prodejně v Chebu

  Prodejna, obchod, de Wolf GROUP, Cheb, prodej rohoží

  Máte zájem o gumové rohožky?
  Naši nejvýznamnější zákazníci

  • “Firma de Wolf GROUP pro nás realizuje úklidové služby od roku 1999, plní požadavky k naší spokojenosti. Jednání se zástupci poskytovaných služeb je velice uspokojivé.”

   Momentive Specialty Chemicals, a.s.
   • Ing. František Jiřík - Momentive Specialty Chemicals, a.s.
   • Vedoucí odboru nevýrobních služeb
  • “Úklidové práce od firmy de Wolf GROUP jsou prováděny k naší plné spokojenosti již od roku 1997. Spolupráce je velice flexibilní a komunikace s dispečerkou bezproblémová a maximálně vyhovující.”

   Léčebna TRN Janov
   • MuDr. Stanislav Kos, CSc. - Léčebna TRN Janov
   • Ředitel léčebny
  • “Od roku 2005 poskytuje společnost de Wolf GROUP v našich objektech úklidové služby k naší spokojenosti i nad rámec smlouvy a v požadované kvalitě a rozsahu.”

   Lázně Františkovy Lázně a.s.
   • Ing. Josef Ciglanský - Lázně Františkovy Lázně a.s.
   • Generální ředitel
  • „S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme k naší maximální spokojenosti již dlouhou řadu let. Je vždy zárukou spolehlivosti, vysoké kvality a nadstandardního pracovního výkonu. Nejenom z těchto důvodů budeme i do budoucna rádi využívat široké škály služeb, které nabízí.“

   Městský úřad Cheb
   • PhDr. Tomáš Dostál - Městský úřad Cheb
   • Správce památkových objektů - kastelán
  • “S úklidovými službami společnosti de Wolf GROUP jsme naprosto spokojeni. Poskytované služby můžeme jednoznačně doporučit.”

   STEEL EFECT a.s.
   • Jakub Solař - STEEL EFECT a.s.
   • Provozní ředitel
  • “S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme od roku 2008 v oblasti úklidu našich výrobních i kancelářských prostor. S kvalitou služby i komunikací se zástupci společnosti jsme velmi spokojeni. Můžeme doporučit.”

   Heinz Glas Decor s.r.o.
   • Petr Lomnický - Heinz Glas Decor s.r.o.
   • Vedení podniku
  See all
  • “Firma de Wolf GROUP pro nás realizuje úklidové služby od roku 1999, plní požadavky k naší spokojenosti. Jednání se zástupci poskytovaných služeb je velice uspokojivé.”

   Momentive Specialty Chemicals, a.s.
   • Ing. František Jiřík - Momentive Specialty Chemicals, a.s.
   • Vedoucí odboru nevýrobních služeb
  • “Úklidové práce od firmy de Wolf GROUP jsou prováděny k naší plné spokojenosti již od roku 1997. Spolupráce je velice flexibilní a komunikace s dispečerkou bezproblémová a maximálně vyhovující.”

   Léčebna TRN Janov
   • MuDr. Stanislav Kos, CSc. - Léčebna TRN Janov
   • Ředitel léčebny
  • “Od roku 2005 poskytuje společnost de Wolf GROUP v našich objektech úklidové služby k naší spokojenosti i nad rámec smlouvy a v požadované kvalitě a rozsahu.”

   Lázně Františkovy Lázně a.s.
   • Ing. Josef Ciglanský - Lázně Františkovy Lázně a.s.
   • Generální ředitel
  • „S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme k naší maximální spokojenosti již dlouhou řadu let. Je vždy zárukou spolehlivosti, vysoké kvality a nadstandardního pracovního výkonu. Nejenom z těchto důvodů budeme i do budoucna rádi využívat široké škály služeb, které nabízí.“

   Městský úřad Cheb
   • PhDr. Tomáš Dostál - Městský úřad Cheb
   • Správce památkových objektů - kastelán
  • “S úklidovými službami společnosti de Wolf GROUP jsme naprosto spokojeni. Poskytované služby můžeme jednoznačně doporučit.”

   STEEL EFECT a.s.
   • Jakub Solař - STEEL EFECT a.s.
   • Provozní ředitel
  • “S firmou de Wolf GROUP spolupracujeme od roku 2008 v oblasti úklidu našich výrobních i kancelářských prostor. S kvalitou služby i komunikací se zástupci společnosti jsme velmi spokojeni. Můžeme doporučit.”

   Heinz Glas Decor s.r.o.
   • Petr Lomnický - Heinz Glas Decor s.r.o.
   • Vedení podniku
  Close

  Kontakt

  Americká 2452/14
  Cheb, 350 02
  +420 354 435 130
  dewolf@dewolf.cz

  Úklidová a deratizační firma de Wolf GROUP Cheb

  Copyright © 1991 - 2017 de Wolf GROUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Přebírání, kopírování a jiné používání obsahu je dovoleno pouze se souhlasem. Realizace a správa webu Digito.cz.

  Pro lepší a komfortnější vyhledávání na internetu používáme Google Cookies. Více informací

  Více informací o tom, jak Google používá cookies, se dočtete na této webové stránce - https://www.google.cz/intl/cs/policies/technologies/cookies/

  Zavřít